Loading...
Teenused ja hinnad 2020-08-21T20:41:02+03:00
majavamm aknalaual

MAJAVAMMI TÕRJE

Majavammi tõrjeks on vaja teostada 3 etappi, milleks on lammutustööd, tõrjetööd ja taastustööd. Sama kehtib ka teiste puitulagundavate seente kohta.

Vastavalt meilt tellitud töödele, kujuneb ka majavammi tõrje hind. Kuna kõik objektid on erinevad nii ehituslikult, kui ka kahjustuse ulatuselt, siis koostame igale objektile personaalse hinnapakkumise.

Tõrjetööde hinnad algavad 540-st eurost. Kui Oled meilt tellinud konsultatsiooni objektil ja tellid meilt majavammi tõrjetööd, siis arvestame tõrje maksumusest  konsultatsiooni hinna maha.

VAATA LÄHEMALT

HALLITUSE TÕRJE

Hallituse kasvamine siseruumides on märk halvenenud sisekliimast ja võib tekitada tervise probleeme. Enim levinud sümptomid on allergia, ärritused ja peavalu.

Hallitusseente eemaldamise ja tekkepõhjuste likvideerimisega peaks algust tegema võimalikult kiiresti kuna erinevad seened toodavad  mükotoksiine ehk mürkaineid.

Hallituse tõrje hinnad algavad 320-st eurost. Kui Oled meilt tellinud konsultatsiooni objektil ja tellid meilt hallituse tõrjetööd, siis arvestame tõrje maksumusest konsultatsiooni hinna maha.

VAATA LÄHEMALT

KONSULTATSIOON OBJEKTIL

Sisaldab: kohalesõitu, objekti ülevaatust, võimalusel kontrollavade teostust, vajadusel erinevate mõõteseadmete kasutamist (termokaamera, endoskoop, õhuniiskuse mõõtja, materjali niiskusmõõtja), esmaste juhiste andmist seenkahjustuse eemaldamiseks, soovi korral hinnapakkumist lammutus-, tõrje- ja taastustöödele.

Soovi korral määrame seeneliigi, siis lisandub konsultasiooni hinnale 55 eurot. Analüüside tulemused 1-3 tööpäeva jooksul.

Konsultatsioon objektil: Mandri-Eestis – 120 eurot, saartel – 210 eurot.

TELLI KONSULTATSIOON

SEENKAHJUSTUSTE EKSPERTIIS

Sisaldab: kohalesõitu, objekti ülevaatust, kahjustuste kaardistamist, võimalusel ja vajadusel kontrollavade teostust, vajalikke mõõtmisi, seeneproovide võtmist ja laboratoorset määramist, esmaste juhiste andmist seenkahjustuse eemaldamisel, tulemuste kirjaliku vormistamist ja väljastamist, hinnapakkumist lammutus-, tõrje- ja taastustöödele.

Kasutatavad seadmed: termokaamera, endoskoop, õhuniiskuse mõõtja, materjali niiskusmõõtja.

Seenkahjustuste ekspertiis alates 250 eurot.

TELLI EKSPERTIIS

KINNISVARA OSTUEELNE KONTROLL

Oled ostmas endale uut korterit, maja, talu või muud hoonet ja tahad kindel olla, et seal ei ole probleeme hallituse ja konstruktsioone kahjustavate seentega, siis võta ühendust meiega! Aitame Sul objekti üle vaadata, esitada vastavaid küsimusi, juhtida tähelepanu probleemsetele kohtadele.

Vajadusel kasutame ülevaatuse käigus erinevaid mõõteseadmeid.

Kinnisvara ostueelne kontroll maksab 120 eurot.

TELLI KONTROLL
ehitus

LAMMUTUS-, EHITUS- JA KONSERVEERIMSTÖÖD

90% seenkahjustuste tekkepõhjusteks on ehituslikud vead. Teame, kuidas ehitada või renoveerida Sinu kodu nii, et seal ei hakkaks kasvama puitulagundavad seened või tervist kahjustavad hallitusseened.

Teostame konserveerimis- ja restaureerimistöid muinsuskaitselistel objektidel. Meil on pikaajaline töökogemus majavammi ja teiste puitulagundavate seente ning mardikakahjustuse tõrjel.

VÕTA ÜHENDUST