Majaseente Tõrje OÜ 2018-01-15T10:31:17+00:00

MAJASEENTE TÕRJE OÜ

Majaseente Tõrje OÜ on loodud 2016. aastal eesmärgiga pakkuda klientidele kvaliteetset tööd ja rahulolu. Varasemalt töötasin sama erialaga tegelevas ettevõttes majavammi ja hallituse tõrje- ning taastustööde alal 12 aastat. Klientide heale tagasisidele toetudes otsustasin luua oma ettevõtte. Minu jaoks on oluline pidev enesetäiendamine ja koostöö oma ala spetsialistidega, et saaksin oma klientidele pakkuda parimaid lahendusi.

Omame tööde teostamiseks vajalike registreeringuid

  • Kahjuritõrje, Ehitiste konserveerimine registreering nr. BKT000060
  • Mälestise ning UNESCO maailmapärandi nimekirja kantud objektil asuva ehitise konserveerimine ja restaureerimine tegevusluba nr. EMU000168.

Miks valida meid

  • Töökogemus 14 aastat seenkahjustusega hoonetes
  • Professionaalne meeskond
  • Kõrge nõue ehituse kvaliteedile
  • Terviklahendused seenkahjustusega hoonetele
  • Oleme oma klientidele olemas ka peale tööde lõppu
  • Oleme oma töösse pühendunud ja teeme seda hingega

Kliendid meist

Katri Muska

Roman on väga abivalmis ja professionaalne. Ta seletab asjad kenasti lahti, annab nõu ja konsulteerib ka telefoni teel. E-mailidele vastab alati kiiresti ja asjalikult. Tõrjetööd on tehtud põhjalikult ja tööde vormistus on täpne. Roman hoolib oma klientidest ja nende kodudest ning tema nõuandeid võib usaldada.

Kristjan Sakk, Edunet OÜ juht, Voore mõis

Majaseente Tõrje OÜ meeskond on väga professionaalne ja abivalmis. Konsultatsioonid ja objekti ülevaatused on olnud alati väga kõrgel tasemel ning alati on antud ka jooksvalt informatsiooni, miks on mõistlik just teha sellised investeeringud nagu spetsialist soovitab. Kinni on peetud tähtaegadest ja suhtlemine on kiire ning asjatundlik. Olen tellinud Voore mõisa ehitus, seenetõrje ning taastamistööd Majaseente Tõrje OÜ meeskonna poolt ning ei ole pidanud kordagi kahetsema, kõik tööd on alati korralikult teostatud ning  kvaliteet tasemel. Garantiitöid ei ole pidanud 3a jooksul tellima, kuna töö on olnud kvaliteetne. Oma ala profid koos erinevate litsentside ja kogemustega on olnud minu tellimuste aluseks. Oma kogemuse põhjal julgen soovitada ka teistele, kellel on mure elamu niiskus-, seenkahjustuse likvideerimise ning tõrjetööjärgse taastamistööga.

Asko Oja

Roman on punktuaalne ja korralik ehitaja. Nii korras töökeskkonda, kui Romani ehitamise ajal näeb harva. Isegi lammutatud ja utiliseerimisele minev materjal on sorteeritud tüübi ja suuruse järgi. Lisaks valitseb tööpiirkonnas kogu aeg kord ja puhtus.